Embassy of Canada to Czech Republic


Je nezbytné jednat nejen jako jednotlivec nebo země, ale jako celý svět společně.“ I těmito slovy si nás Štěpánka Klečanská získala v soutěži #VelvyslankyníNaDen. Nemůžeme se dočkat, až ji zítra přivítáme a začne nabitý program o #KlimatickáAkce a #KlimatickéZměny s Ministerstvo zahraničních věcí České republiky, Ministerstvo životního prostředí, Asociace pro mezinárodní otázky/Association for International Affairs, Nadace Partnerství, U.S. Embassy Prague a Britské velvyslanectví v Praze - British Embassy Prague!


"It is essential to act not only as an individual or a nation but as the whole world together." Some of the words Štěpánka Klečanská

used that won us over in the #AmbassadorForADay competition. We cannot wait to welcome her tomorrow and engage in a busy program on #ClimateAction and #ClimateChange with Ministry of Foreign Affairs of the Czech Republic, Ministerstvo životního prostředí,Asociace pro mezinárodní otázky/Association for International Affairs, Nadace Partnerství, U.S. Embassy Prague and Britské velvyslanectví v Praze - British Embassy Prague!

Source

3 views0 comments