PRAGUE LOOKS FORWARD TO THE BRAZILIANS AS WELL AS WEST HAM. SOCCER CEE CUP PLAYERS UNDER 19 FLIGHT STARTS IN A WEEK

JEN TÝDEN ZBÝVÁ DO VÝKOPU JEDENÁCTÉHO ROČNÍKU CEE CUPU FOTBALISTŮ DO 19 LET, NEJVÝZNAMNĚJŠÍHO TUZEMSKÉHO MLÁDEŽNICKÉHO TURNAJE. PRVNÍ ZÁPAS V PÁTEK 28. 7. V 15 HODIN VE STRAHOVSKÉM AREÁLU SPARTY NABÍDNE PIKANTNÍ SOUBOJ DOMÁCÍHO TÝMU S WEST HAM UNITED, S NÍŽ HO PROPOJUJÍ SPOLEČNÉ VLASTNICKÉ VAZBY.

 Al Ain FC ze Spojených arabských emirátů už se připravuje v tréninkovém kempu u rakouského Lince. Oba brazilské velkokluby Flamengo a Palmeiras přiletí přímo ve čtvrtek, stejně jako West Ham.
 Všechny týmu budou bydlet v hotelu Don Giovanni na pomezí Žižkova a Vinohrad, mezi zápasy odtrénují v areálech Sparty i Slavie.
 Na pražský turnaj se ohlásili hráčští agenti Juventusu, Manchesteru United nebo Manchesteru City a dalších zahraničních klubů. CEE Cup bude vysílán komplet na streamu i s anglickým komentářem. Partnerem turnaje se stala čerstvě také celosvětová analytická platforma Soccerment
Velká mezinárodní sledovanost, včetně přenosů z utkání a doprovodné akce při finále učí podle jeho názoru mladé hráče a jejich trenéry, jak se moderně komunikuje s médii a partnery i mimo fotbalové stadiony.  “Praha se znovu ukáže jako výborný hostitel elitního sportovního podniku. Dokáže přivítat nejen finále evropské fotbalové soutěže jako před pár týdny, ale i vrcholný mládežnický turnaj za účastí týmů z celého světa. Pro dorůstající osobnosti to bude jistě i životní zkušenost poznat cizí zemi a kulturu”, oceňuje Antonín Klecanda, radní magistrátu hlavního města Prahy pro oblast školství a sportu.
Prvenství obhajuje brazilský Palmeiras, v jeho síni slávy na stadionu Allianz Parque v Sao Paulu už se blyští tři trofeje z Prahy. Tu letošní vytvořil známý umělecký kovář Martin Bundil. Také připravil 13 pamětních desek pro další oceněné týmy a hráče. “Vycházel jsem z loga turnaje a snažil se ho vykovat do 3D. Pohár zosobňuje krásu sportovního pohybu. Docela rychle jsem si vytvořil představu, jak by měl efektně vypadat, ale aby také byl stabilní”, říká.
JK

Recent posts

See All
  • Hans Weber
  • December 7, 2023

Mladá Boleslav Transforms Food Waste into Fuel: City Buses Powered by Innovative Biogas Project

  • Hans Weber
  • December 7, 2023

Czech Republic Nears Respiratory Disease Epidemic Amid Rising Covid-19 Cases: Hospitals Manage Strain Amid Doctor Protests

  • Hans Weber
  • December 7, 2023

Prague’s District 3 Initiates Unique Charity Auction: Former Koněvova Street Signs Transform into Aid for Children with Disabilities

Prague Forum Membership

Join us

Be part of building bridges and channels to engage all the international key voices and decision makers living in the Czech Republic.

Become a member

Prague Forum Membership

Join us

    Close