Velvyslanectví Japonska v České republice

Účast na zahájení filmového festivalu zemí ASEAN+3
Dne 1. září se velvyslanec a jeho choť zúčastnili zahájení filmového festivalu ASEAN+3 v ústřední budově Městské knihovny v Praze. Přehlídku filmové tvorby členských zemí Sdružení národů jihovýchodní Asie (ASEAN), Japonska, Číny a Jižní Koreje, která v knihovně poběží do 10. září, připravila společně velvyslanectví jednotlivých zemí. V den zahájení se představil mimo jiné snímek Povídka z přístavu (Harbor Tale), jejímž autorem je japonský animátor Itó Júiči, a na závěr festivalu je naplánován film Každý den – dobrý den (Niči niči kore kódžicu), který režíroval Ómori Tacuši. Věříme, že festival přiláká velký počet diváků, kteří se prostřednictvím filmů z Japonska a dalších zemí blíže seznámí s rozmanitostí Asie. Děkujeme všem velvyslanectvím a pracovníkům Městské knihovny v Praze za spolupráci a úsilí, které vynaložili na organizaci akce.

Recent posts

See All
  • Hans Weber
  • March 1, 2024

The European finalof the Bocuse d’Or culinary competition will start on March 19 with the participation of the Czech team!

  • Hans Weber
  • March 1, 2024

Czech companies can report for next year’s Pluxee Employer of the Year competition

  • Hans Weber
  • March 1, 2024

Comments from the Farmers’ Union of the Czech Republic after the hearing with Minister MarekVýborný

Prague Forum Membership

Join us

Be part of building bridges and channels to engage all the international key voices and decision makers living in the Czech Republic.

Become a member

Prague Forum Membership

Join us

    Close