Tunisia

Tunisko

 

Dne 24.05.2022 došlo k setkání Prague Forum s Tuniským ministrem turismu panem Mohamedem Moez Belhassine a jeho týmem. Pan ministr diskuzi uvedl informacemi o přípravách na turisty přilétající do Tuniska v letní sezóně letošního roku. Očekávají dokonce více turistů než před Covidem-19 v roce 2019. Restrikce týkající se covidu jsou již také omezené. Naočkovaným turistům stačí pouze potvrzení o očkovaní a nenaočkovaným stačí negativní PCR test nebo antigenní test.

 

Nejvíce turistů je letos očekávaných z Francie, z Libye, na třetím místě je Německo, čtvrtá je Itálie a pátou nejvíce očekávanou zemí je Velká Británie. Tunisko si pro své turisty navíc připravilo několik nových druhů zájezdů.

Jedním z nich je filmový zájezd, kdy mají turisté možnost podívat se na místa, kde se natáčel například Indiana Jones nebo Star wars. Dalším zájezdem, je zájezd gastronomický, kdy máte příležitost projet Tunisko a ochutnat všechny možné lokální pokrmy, jako například datle přímo z palmy, Harissa chilli papričku nebo třeba lokální sýry a medy. Takových tematických zájezdů si Tunisko připravilo celou řadu. Své si v nich najde jak vášnivec do historie, tak i nadšení sportovci, kteří by se chtěly vydat na 140 km túru.

 

Hotely a všechna rekreační střediska v Tunisku jsou již připravené na letní sezónu. Očekávají i velké množství českých turistů. Prague Forum po tolika nových informací návštěvu již taky zvažují a doufáme, že jsme Vám alespoň trochu přiblížili, co všechno Tunisko nabízí.

Recent posts

See All
  • Hans Weber
  • April 24, 2024

Junggesellenabschiede in Prag: Altstadt will geschmacklose Kostüme verbieten

  • Hans Weber
  • April 24, 2024

AfD-Mitarbeiter kommt in Untersuchungshaft

  • Hans Weber
  • April 24, 2024

DAS FAHRRAD IN ZEITEN DER UNFREIHEIT

Prague Forum Membership

Join us

Be part of building bridges and channels to engage all the international key voices and decision makers living in the Czech Republic.

Become a member

Prague Forum Membership

Join us

    Close